O společnosti Reality Ing. Milan Kodídek

Vítáme vás na internetových stránkách Realitní kanceláře Ing. Milana Kodídka a dovolujeme si vám poskytnout pár informací o naší společnosti. Realitní kancelář Ing. Milana Kodídka byla založena v roce 1991. I když patří mezi menší realitní kanceláře, je schopna nabídnout svým klientům celou škálu profesionálních služeb a její největší předností je individuální přístup ke klientům příp. obchodním partnerům. Jsme rádi, že se za dobu působení naší realitní kanceláře můžeme pochlubit řadou spokojených klientů, kteří díky spolupráci s naší realitní kanceláří našli nové bydlení či vhodné prostory pro podnikání. Proto věříme, že i vás zaujme některá z našich nabídek nemovitostí a budeme mít tu čest zařadit vás mezi naše spokojené zákazníky.

Služby, které poskytujeme

Prodej pronájem

Bytů, vil a rodinných domů, činžovních domů, pozemků pro bytovou i komerční výstavbu, komerčních objektů, rekreačních objektů

Konzultační činnost

Individuální dohoda s ing. M. Kodídkem na poradenství v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí resp. konzultace o investování do realit včetně analýzy konkrétní nabídky nemovitosti.

Právní servis

Zhotovení podkladů a smluv potřebných pro prodej/koupi či pronájem nemovitostí. Zajištění veškerých náležitostí spojených s převodem vlastnických práv k nemovitostem. V případě uzavření zprostředkovatelské smlouvy je kompletní právní servis zahrnut ve sjednané provizní odměně.

Inzerční činnost

Jednotlivé aktuální nabídky je možné také shlédnout na stránkách inzertních časopisů např. Realit, Annonce Nemostranky a v některých denících např. Mladá Fronta Dnes.