Vítáme vás na internetových stránkách Realitní kanceláře Ing. Milana Kodídka a dovolujeme si vám poskytnout několik informací o naší společnosti.

Realitní kancelář Ing. Milana Kodídka byla založena v roce 1991. I když patří mezi menší realitní kanceláře, je schopna nabídnout svým klientům celou škálu profesionálních služeb a její největší předností je individuální přístup ke klientům příp. obchodním partnerům.

Jsme rádi, že se za dobu působení naší realitní kanceláře můžeme pochlubit řadou spokojených klientů, kteří díky spolupráci s naší realitní kanceláří našli nové bydlení či vhodné prostory pro podnikání. Proto věříme, že i vás zaujme některá z našich nabídek nemovitostí a budeme mít tu čest zařadit vás mezi naše spokojené zákazníky.

Služby, které poskytujeme

 • Prodej a pronájem

  Zaměřujeme se především na pronájem vlastních nemovitostí (bytů, nebytových prostor, garáží) v činžovních domech na Žižkově v oblasti dostupné MHD, poblíž známých parků, kaváren a zajímavých nově vzniklých restaurací, které v domech provozují nájemci nebytových prostor. Při pronájmu vlastních nemovitostí nepožadujeme provizi za zprostředkování. Dále jsme schopni individuálně zajistit kompletní zajištění prodeje/pronájmu jakékoli nemovitosti – byty, komerční objekty, garáže, rekreační objekty.

 • Správa nemovitostí

  Vlastníkům domů nabízíme správu nemovitostí a to včetně vypracování a zajištění pravidelných zákonem stanovených revizí komínů, rozvodů plynu, elektroinstalace atd. Optimalizujeme vyúčtování služeb, záloh nájemních bytů. Organizujeme prohlídky zájemců o pronájem bytů nebo nebytových prostor, připravujeme návrhy rezervačních a nájemních smluv a to vše a v souladu s aktuálním zněním OZ. Vypracování předávacích protokolů a administrativní práce. Samozřejmostí je také technická správa a údržba domů a zajištění sortimentu úklidových služeb.

 • Konzultační činnost

  Zajišťujeme individuální poradenství v oblasti nákupu a prodeje nemovitostí resp. konzultace v oblasti investování do nemovitostí. Zastupování klientů v řízení před příslušným katastrálním úřadem. Jednání s úřady a vyřizování potřebných povolení – Stavební úřad, OPP apod.

 • Právní servis

  Zhotovení podkladů a smluv potřebných pro prodej/koupi či pronájem nemovitostí. Zajištění veškerých náležitostí spojených s převodem vlastnických práv k nemovitostem. V případě uzavření zprostředkovatelské smlouvy je kompletní právní servis zahrnut ve sjednané provizní odměně.

 • Inzerční činnost

  Jednotlivé aktuální nabídky je možné také shlédnout na stránkách inzertních portálů např. bezrealitky.cz. S tištěnou podobou inzerátů se můžete setkat např. v Radničních novinách městské části Prahy 3 či v různých periodikách.